Antioxidanty

V našej kategórií Antioxidanty nakúpite tovar už od 1.6 €. K najčastejšie kupovaným patrí ALA od Self OmniNutrition 120 kaps. a Goji (ovocie dlhovekosti) - Yamamoto 30 kaps., ale aj Yucca Shidigera - Kompava 120 kaps. Zákazníci dobre hodnotia najmä Banaba (urologické problémy, pečen, tráviaci trakt) - Yamamoto 60 kaps. V akcií kúpite aktuálne produkt ALA - Scitec Nutrition 50 kaps. K najlacnejším, no zároveň najlepšie hodnoteným patrí aj Health Balance - Prom-IN 120 kaps. Zaujímate sa o najpredávanejšie kúsky? Potom neprehliadnite ani CatuaBolix - Amix 100 kaps.. Neváhajte a nakúpte kvalitné a cenovo výhodné produkty z kategórie Antioxidanty a budete naozaj spokojní.

Health Balance - Prom-IN 120 kaps.

Predstavuje špeciálnu formulu pre celkovú revitalizáciu organizmu. Je vhodný hlavne pre osoby vystavené zvýšenej fyzickej a psychickej záťaži, ako sú výkonnostní a kondiční športovci, manažéri a...

Recolasi - Yamamoto 30 kaps.

Recolasi je doplnok výživy, ktorý poskytuje 500 mg bergamotového extraktu a 250 mg olivového extraktu v dennej dávke. Olivový extrakt podporuje normálny krvný obeh a stabilný krvný tlak.

Ginkgo Biloba - FitBoom 100 tbl.

Obsahuje extrakt z rastliny Ginko dvojlaločné. Ginko je majestátny starobylý strom. Je to silný antioxidant, stimulant krvného obehu, zlepšuje mentálne zdravie a chráni nervové tkanivá.

Ginseng - GymBeam 90 kaps.

Doplnok obsahujúci extrakt z červeného kórejského ženšenu v kapsulovej forme. Koreň ženšenu nielen omladzuje, ale taktiež predlžuje ľudský život. Ženšen pravý je najsilnejším posilňujúcim...

L-Carnosine - GymBeam 60 kaps.

Poskytuje 500 mg L-karnozínu, ktorý pôsobí ako silný antioxidant, chrániaci bunky pred pôsobením voľných radikálov, priaznivo ovplyvňuje aj fungovanie centrálnej nervovej sústavy.