Vitamín B

V našej kategórií Vitamín B nakúpite tovar už od 2.95 €. K najčastejšie kupovaným patrí B-COMPLEX VIT C + ZINC - Self OmniNutrition 120 kaps. a B-Complex - Biotech USA 60 kaps., ale aj B12 - Essence Nutrition 90 tbl.. Zákazníci dobre hodnotia najmä Folic Acid - Gymbeam 90 tbl. V akcií kúpite aktuálne produkt GreenDay B-Complex LIFE - Amix 60 kaps. K najlacnejším, no zároveň najlepšie hodnoteným patrí aj Inositol - GymBeam 120 kaps. Zaujímate sa o najpredávanejšie kúsky? Potom neprehliadnite ani Ultra B-Complex - Yamamoto 60 kaps.. Neváhajte a nakúpte kvalitné a cenovo výhodné produkty z kategórie Vitamín B a budete naozaj spokojní.

Vita-B Complex - Extrifit 90 kaps.

Doplnok stravy s obsahom kompletného spektra vitamínov skupiny B vo vyváženom pomere. Každá kapsula obsahuje 500 % referenčnej hodnoty príjmu (predtým označovaná tiež ako odporúčaná denná dávka).

Vitamina B12 - Yamamoto 60 tbl.

Vitamín B12 alebo aj kobalamín je základný vitamín, ktorý si naše telo nedokáže vyrobiť a preto je potrebné zabezpečiť jeho dostatočný príjem potravou alebo doplnkami výživy.

Tryptofan B+ - Kompava 60 kaps

Prírodný prostriedok na odstránenie strachu, úzkosti, napätia, nepokojného a jemného spánku. Zmes aminokyseliny L-tryptofánu s vitamínmi B3 a B6. Jedná sa o prírodný prostriedok, ktorý podporuje...